חברות שליחות מומלצות ללא מינימום

רוב חברות השליחויות מבקשות השלמה למחיר מינימום חודשי אם לא עברתם את רף המינימום במספר השליחויות, אולם ישנן חברות שאינן מחייבות השלמת מינימום חודשית ובית העסק משלם על מספר השליחויות שביצע על פי מחירון החברה.

 

ישנם מסלולים נוספים שניתן בהם לעקוף את נושא שליחויות על פי מינימום. למשל ישנן חברות שליחויות שמאפשרות לקנות כרטיסיית שליחויות ולנצל אותה בכל עת שאתם נזקקים לשליחות רגילה. אם אתם זקוקים לשליחות דחופה או בהולה תוכלו להשתמש בכרטיסייה אבל עם ניקובים נוספים בהתאם למדיניות חברת השליחויות.

דרך נוספת להימנע ממינימום חודשי לחברת השליחויות היא חבילות שליחויות שהחברה מציעה. תמורת סכום שנקבע על ידה תקבלו מספר שליחויות וכך תימנעו מהשלמת מינימום חודשי בכל חודש. כך תוכלו לנצל את מספר השליחויות על פי החבילה.

 

שליחויות ללא מינימום

 

איך מוצאים ובוחרים חברת שליחויות ללא מינימום?

 

צרו עימנו קשר ונפנה אליכם את ההצעות הכי טובות לחברות שליחויות ללא מינימום. 

 

 

שירות שליח בקליק נועד עבורכם!

מחפשים שליחויות ללא מינימום? באתר שליח אנו מציעים שירות שליח בקליק הנועד למצוא לכם את חברת השליחויות המשתלמת והטובה ביותר לצרכים שלכם. כל מה שנותר הוא למלא את פרטיכם בטופס המצורף בתחתית העמוד והצעה משתלמת בדרך אליכם בקליק! 

 

זקוקים לעוד מידע על שירותי שליחים? קראו עוד...

 

חברת שליחויות         שליחויות משפטיות          שליחויות בינעירוניות         מחירון שליחויות         אזורי שירות        מוקד שליח 

 

שתף