שליחויות בחגים

שליחויות והפצת מתנות בחגים

בתקופה של לפני החגים ובמהלכם ישנה דרישה גדולה מהרגיל לשירות שליחויות. החל מהפצת מתנות לעובדים וכלה במשלוחים של חנויות המציעות מבצעים אטרקטיבים בתקופת החגים. 

 

אנו מתמחים במשלוחים בחגים. צרו עימנו קשר לשליחויות מכל הסוגים! 073-7843132

 

איזו חברת שליחויות כדאי לבחור בתקופת החגים

שליחויות בחגים דורשות חברה אשר יש לה מערך שליחים מנוסה וקבוע, חברה המציעה שירותי שליחויות מכל סוג (רגילה, דחופה, אקספרס), חברת שליחויות אשר מעניקה שירותים בפריסה ארצית ואשר יש לה מעקב בכל שלב אחר השליחות שיצאה. בבואכם לבדוק איזו חברה מתאימה לכם, ודאו כי יש לה את כל הסעיפים המופיעים לעיל.

אילו שליחויות נדרשות בתקופת החגים:

* הפצת מתנות ושי לחג לעובדי ארגונים וחברות- בתי עסק מעניקים שי לחג לעובדיהם בעיקר בראש השנה ובפסח. יש המעניקים שי לחג גם בחגים נוספים. אנו מתמחים בהפצת מתנות לחגים עם שירות אקספרס בפריסה ארצית

* משלוחים לחנויות אינטרנט- חנויות באינטרנט מציעות בתקופת החגים מבצעים מיוחדים: מוצרי חשמל, ביגוד, ריהוט לבית, מחשבים, צעצועים, כלי מטבח ועוד. כל אלה נמכרים במחירים אטרקטיבים ולכן יש דרישה גדולה יותר למשלוחים שיגיעו בזמן ליעדם.  

* משלוחי טייק אוואי לארוחות חג- בסמוך לערבי חג, מסעדות רבות המציעות תפריטי טייק אוואי לחג נמצאות בעומס הזמנות וזקוקות לחברת שליחויות זמינה המסוגלת לבצע מערך משלוחים העומד בזמנים ובעומסים.

* משלוחי פרחים - זרי פרחים ועציצים הם מתנה קלאסית לחג. בתקופות החגים חנויות הפרחים זקוקות למערך הפצה גדול יותר עם חברת שליחויות המתמחה במשלוחי פרחים בפריסה ארצית. 

 

מתי כדאי לפנות לחברת שליחויות לשליחויות בחגים

כדאי להתכונן מבעוד מועד למערך השליחויות לפני החג. לכן, אם בית העסק שלכם מציע השנה מתנות חג עד הבית או המסעדה שלכם מגישה תפריט טייק אוואי לחג, רצוי לפנות חברת שליחויות כמה שיותר מוקדם על מנת לקבל הצעה ולהבטיח מערך משלוחים תקין שימנע תקלות ועיכובים במשלוח. צרו עימנו קשר לקבלת הצעה לשליחויות לתקופת החגים.

 

לשימושכם לוח חגים עדכני לשנת 2018.

 

התקשרו עוד היום לקבלת הצעה מעולה לשירות שליחויות בחגים: 073-7843132

שתף